Купити надійний автоматичний шлагбаум

18300.00грн.
Бренд: GANT
Модель: GANT 806
Наличие: Есть в наличии
Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Як купити шлагбаум автоматичний в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі та в інших містах України

Читать этот текст на русском

Для вибору надійного автоматичного шлагбаума необхідно зробити кілька кроків: визначити місце установки шлагбаума, купити автоматичний шлагбаум у Інкап-Паркінг і замовити доставку і установку в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі та в інших містах України.

автоматический шлагбаум купить


Як вибрати місце для установки автоматичного шлагбаума?

Вибираючи місце для установки автоматичного шлагбаума слід врахувати кілька важливих моментів.

Перше, автоматичний шлагбаум необхідно встановити так, щоб шлагбаум повністю перекривав дорогу і залишалося місце для проходу пішоходів.
Друге, при виборі місця установки автоматичного шлагбаума необхідно врахувати можливість прокладки кабелю електроживлення. Чим менше кабелю, тим дешевше обійдеться установка.

Як вибрати і купити автоматичний шлагбаум?

Вибираючи надійний автоматичний шлагбаум стикаєшся з безліччю пропозицій, які найчастіше можна узагальнити по країні виробникові шлагбаума і ціною автоматичного шлагбаума. З огляду на широке поширення і вивченість питання надійності автоматичних шлагбаумів, можна залишити для розгляду тільки важливий параметр для вибору шлагбаума - це ціна.
Шлагбаум автоматичний Professional - це кращий вибір по співвідношенню ціна-якість.
Шлагбаум 24V оснащений телескопічною планко, яка дозволяє варіювати довжину від 3,5 до 6 метрів, час відкривання 3-6 сек.

купить установить шлагбаум

 

Як замовити і купити автоматичний шлагбаум в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Житомирі та інших містах України?

Для замовлення автоматичного шлагбаума на сайті компанії Інкап-Паркінг можна скористатися формою замовлення "купити в один клік" або зробити замовлення через корзину магазина. Для спрощення замовлення автоматичного шлагбаума можна просто зателефонувати з будь-якого телефону на сайті або замовити зворотний дзвінок натиснувши на кнопку в нижньому правому куті сайту.
У базову комплектаціяю автоматичного шлагбаума GANT - 806 входить:
- стійка (тумба) шлагбаума, блок управління з приймачем;
- планка телескопічна 3,7-6м зі світловідбиваючими наліпками;
- опора стріли (підставка під планку);

- пульт дистанційного керування автоматичним шлагбаумом - 2шт.

Для забезпечення безпеки використання автоматичного шлагбаума рекомендуємо додатково купити:
- фотоелементи безпеки шлагбаума,
- сигнальна лампа

Як замовити доставку і установку автоматичного шлагбаума в Києві, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Полтаві, Сумах, Кіровограді, Дніпрі та інших містах України?

За бажанням замовника компанія Інкап-Паркінг здійснює доставку автоматичного шлагбаума на склад в місто одержувача або за вказаною в замовленні адресою. Більш детальну інформацію по доставці автоматичного шлагбаума можна подивитися в описі, яке знаходиться в нижній частині сайту.
Установка автоматичного шлагбаума може бути виконана за запитом замовника фахівцями компанії Інкап-Паркінг або можна встановити шлагбаум своїми руками. Для установки шлагбаума своїми руками в комплект автоматичного шлагбаума входять всі необхідні інструкції.

Наші фахівці розкажуть як вибрати шлагбаум, купити і встановити шлагбаум в Києві, Одесі, Львові, Івано-Франківську
Купити шлагбаум в Харкові, Полтаві, Сумах, Кіровограді шлагбаум, ремонт шлагбаума, настройка шлагбаума
Гарантія на обладнання 12 міс.

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Для Вашего удобства предлагаем различные формы оплаты товаров:


Наличный расчет - оплата наличными курьеру или экспедитору по факту доставки
Безналичный расчет - после получения заказа Вам будет отправлен счет на оплату по электронной почте или факсу. Доставка осуществляется после подтверждения платежа. 

Хотим обратить Ваше внимание на следующие моменты:
Вся оплата товаров производится только в гривнах!
Прием и оплата товара производится в присутствии сотрудников службы доставки.
В комплекте со всеми товарами прилагаются: гарантийный талон, товарный чек, инструкция на русском языке
Установка и подключение оборудования сотрудниками службы доставки не осуществляется

Метки: выбрать шлагбаум, Купить шлагбаум, Установить шлагбаум, Купить установить шлагбаум в Киеве, Одессе, Львове, Ивано-Франковске Купить шлагбаум в Харькове, Полтаве, Сумах, Кировограде шлагбаум, ремонт шлагбаума, настройка шлагбаума, установка шлагбаума, шлагбаум автоматически, шлагбаум автоматический, шлагбаум купить, шлагбаум цена, шлагбаум came, пульт для шлагбаума, шлагбаум во дворе, шлагбаум nice, брелок для шлагбаума, ворота шлагбаумы, шлагбаумы автоматические цены, установить шлагбаум, управление шлагбаумом, шлагбаум дома, шлагбаум doorhan, ремонт шлагбаумов, шлагбаум gard, установка шлагбаума во дворе, шлагбаум дорхан, установка шлагбаума цена, шлагбаум +во дворе дома, купить пульт +для шлагбаума, шлагбаум came gard, установка автоматических шлагбаумов, поставить шлагбаум, шлагбаум faac, шлагбаум стоимость, шлагбаум въезда, стрела для шлагбаума, шлагбаум barrier, обслуживание шлагбаумов, монтаж шлагбаума, шлагбаум gard 4000, установка шлагбаума дворе дома, шлагбаум во дворе жилого дома, автоматический шлагбаум цена с установкой, шлагбаум came 4000, шлагбаум 6000, сколько стоит шлагбаум, шлагбаум came gard 4000, шлагбаум doorhan barrier, брелки для шлагбаумов, купить автоматический шлагбаум, автоматический шлагбаум с установкой, шлагбаум bft,