Пандус гумовий для заїзду на бордюр

1200.00грн.
Бренд: INCAP
Модель: pandus1
Наличие: Есть в наличии
Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Як купить і використовувати гумовий дорожній пандус для заїзду на бордюр або з'їзду з бордюру щоб не пошкодити автомобіль?

Читать этот текст на русском.

Гумовий бордюрний заїзд застосовується в тих випадках, коли виникає необхідність для паркування на тротуарі, наприклад, біля офісу або бізнес-центру, для навантаження або розвантаження товару біля магазину або складу. В такому випадку, для того щоб заїхати на бордюр і не пошкодити автомобіль потрібно купити і використовувати гумовий дорожній пандус.

Купити і використовувати гумовий дорожній пандус дуже легко!

Купити гумовий дорожній пандус можна зателефонувавши нашим менеджерам по одному з телефонів зазначених на сайті +38 (068) 600-86-64, +38 (095) 795-86-98. Щоб почати використовувати гумовий дорожній пандус можна замовити монтаж гумового пандуса для бюрдюра в Інкап-Паркінг на цьому сайті або встановити дорожній пандус своїми руками. Для устаноки гумового з'їзду з бордюру своїми руками, потрібно поставити гумовий куточок біля бордюру на дорогу і закріпити дюбелем. Установка спеціального гумового з'їзду дозволить автомобілю без пошкоджень багаторазово заїжджати або з'їжджати з бордюру.

Гумовий пандус - це фактично заїзд або з'їзд з бордюру, який призначений для зручного подолання перепадів висоти в умовах міста.

Гумовий пандус дорожній для з'їзду та заїзду на бордюр

Як вибрати гумовий бордюрний заїзд?

Існують різні пристосування і куточки для заїзду на бордюр, серед яких найбільш безпечними, зручними і довговічними є спеціальні гумові з'їзди у вигляді спеціального гумового дорожнього пандуса.
Пандус гумовий для заїзду на бордюр витримує навантаження більше 20 тонн, і його можна використовувати для різних видів транспорту.
Пандус для заїзду на бордюр виготовлений з надміцної модифікованої гуми чорного кольору з нанесенням на поверхню смуг жовтого кольору.

 

гумовий пандус для заїзду на бордюр

 

Як замовити, доставити і встановити гумовий пандус для заїзду на бордюр?

Вибрати і замовити гумовий бордюрний заїзд - пандус гумовий можна самостійно на сайті компанії Інкап-Паркінг або зателефонувати для отримання додаткової консультації наших менеджерів.
На сайті Інкап-Паркінг можна замовити доставку гумового пандуса для заїзду на бюрдюр і з'їзду з бордюру в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Нікополь, Бердянськ, Слов'янськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець 'янець-Подільський.

Установку гумового пандуса для заїзду на бордюр слід робити так, щоб при заїзді автомобіля на бордюр вся поверхня колеса потрапляла на гумовий куточок пандуса для в'їзду на бордюр.
Фактичні габаритні розміри гумового пандуса:
довжина -1000 мм
ширина - 200 мм
висота - 150 мм

Для установки пандуса гумового для заїзду на бордюр (кут пандуса гумового) має три отвори для установки. Кріпильні в комплект поставки не входять.
 
Фахівці компанії Інкап-Паркінг розкажуть як вибрати і купити пандус гумовий для заїзду на бордюр і допоможуть оформити замовлення на покупку, доставку та устаноку гумового дорожнього пандуса.
 

Як купити заїзд на бордюр, встановити з'їзд з бордюру або купити і встановити гумовий пандус в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Житомирі, Чернівцях, Сумах, Рівному, Івано-Франківську, Кам'янському, Кропивницького, Кременчуці, Тернополі, Луцьку, Білій Церкві, Краматорську, Мелітополі, Ужгороді, Нікополі, Бердянську, Слов'янську, Павлограді, Сєвєродонецьку, Броварах, Кам'янець-Подільському?

 
Дуже просто можна оформити заявку на сайті Інкап-Паркінг або зателефонувати з будь-якого із зазначених телефонів +38 (068) 600-86-64, +38 (095) 795-86-98 для того щоб купити заїзд на бордюр, встановити з'їзд з бордюру або купити і встановити гумовий пандус в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Миколаєві, Маріуполі, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Житомирі, Чернівцях, Сумах, Рівному, Івано- Франківську, Кам'янському, Кропивницького, Кременчуці, Тернополі, Луцьку, Білій Церкві, Краматорську, Мелітополі, Ужгороді, Нікополі, Бердянську, Слов'янську, Павлограді, Сєвєродонецьку, Броварах, Кам'янець-Подільському
 
Зробіть свій вибір гумового дорожного пандуса! Купіть гумовий пандус в Києвій, Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Полтаві, Сумах, Кіровограді заїзд на бордюр в Інкап-Парккінг!

 

гумовий дорожній пандус зроблено в Україні

Замовлення доставка монтаж Інкап-Паркінг

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Для Вашего удобства предлагаем различные формы оплаты товаров:


Наличный расчет - оплата наличными курьеру или экспедитору по факту доставки
Безналичный расчет - после получения заказа Вам будет отправлен счет на оплату по электронной почте или факсу. Доставка осуществляется после подтверждения платежа. 

Хотим обратить Ваше внимание на следующие моменты:
Вся оплата товаров производится только в гривнах!
Прием и оплата товара производится в присутствии сотрудников службы доставки.
В комплекте со всеми товарами прилагаются: гарантийный талон, товарный чек, инструкция на русском языке
Установка и подключение оборудования сотрудниками службы доставки не осуществляется