Гумовий захист кута колон та стін на автомобільних парковках

215.00грн.
Бренд: INCAP
Модель: zahist_kuta
Наличие: Есть в наличии
Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Ціна вказана за один демпфер, при покупці від 20 шт.

Мінімальне замовлення 20 шт.

Купити гумовий демпфер для захисту кутів колон та стін

Читать этот текст на русском

Купити захист для кутів і колон можна цьому сайті компанії Incap-Parking. Гумовий демпфер для захисту кута стін і колон дозволить захистити від неприємних дрібних пошкоджень двері автомобіля на парковці з колонами або якщо автомобіль припаркований дуже близько біля стіни. В такому випадку гумовий демпфер буде виконувати роль амортизуючої накладки і захистить двері або бампер автомобіля від подряпен та пошкоджень. Якщо купити і установити такі гумові відбійники на колони і стіни, то окрім захисту автомобіля на парковці гумовий захист кута зі смугами ще створює естетичний зовнішній вигляд парковки.

захист кута колон та стін на автомобільна парковка

Як забеспечити захист автомобіля на парковкі від гострих кутів та твердих стін? Для цього використовуйте гумовий відбійник на кут стіни!

 Демпфер паркувальний кутовий застосовується для захисту кутів на паркінгах та автостоянках і падвищення їх помітності для водія.

Захист автомобіля відбувається через пом’якшення поверхні кута стіни або колони завдяки використанню гумового захисту місця зіткнення з елементами автомобіля.
Гумовий демпфер на кутах стін і колон захищає автомобіль від механічних пошкоджень при зіткненнях з кутами, неакуратному відкритті дверей автомобіля і багажника.
купити захист кута стін та колон на парковці
 
Компанія Інкап-Паркинг має великий досвід в організації і благоустрію паркингів для забезпечення правильного парккування автомобілів на парковках торгово-розважальних комплексів, на парковках торгових центрів, на парковках біля кафе і ресторанів, на парковках багатоквартирних будинків тощо. Спеціалісти компанії Інкап-Паркінг допоможуть зробити правельні розрахунки при виборі засобів захисту автомобіля на парковках різного призначення.
 

З власного досвіду Інкап-Паркінг пропонує використовувати захист кутів стін і колон з такими технічними характеристиками:

 
Висота - 850 мм.
Ширина - 100 мм.
Товщина - 10 мм.
 

Вибрати і замовити гумовий захист кута стін та колон

Спеціалісти компанії Інкап-Паркінг допоможуть вибрати і замовити гумовий захист кута стін і колон парковки з доставкою у Києв, Львів, Харків, Дніпро, Одесу, Полтаву, Івано-Франковськ, Чернігів, Ужгород, Тернопіль, Черкаси, Кривий Ріг, Чернігів і інші міста України

 

 

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Для Вашего удобства предлагаем различные формы оплаты товаров:


Наличный расчет - оплата наличными курьеру или экспедитору по факту доставки
Безналичный расчет - после получения заказа Вам будет отправлен счет на оплату по электронной почте или факсу. Доставка осуществляется после подтверждения платежа. 

Хотим обратить Ваше внимание на следующие моменты:
Вся оплата товаров производится только в гривнах!
Прием и оплата товара производится в присутствии сотрудников службы доставки.
В комплекте со всеми товарами прилагаются: гарантийный талон, товарный чек, инструкция на русском языке
Установка и подключение оборудования сотрудниками службы доставки не осуществляется