Блокіратор колеса для вантажного автомобіля

1249.00грн.
Бренд: INCAP
Модель: краб_вантажний
Наличие: Есть в наличии
Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Блокіратор колеса "КРАБ" для великих колес вантажних автомобілів

Читать этот текст на русском.

Всі автолюбителі стикалися з ситуацією, коли потрібно залишити свій автомобіль на тривалий час на відкритому паркінгу, або по приїзду в інше місто на ніч припарковати на незнайомому місці. У даній ситуації, у наших клієнтів обґрунтовано виникає питання з приводу забезпечення захисту від угону власного вантажного автомобіля з використанням блокиратора колеса. Звичайно, стандартні способи такі як сигналізація, дають якісь плоди але, варто відзначити, що вони не можуть гарантувати повний захист від викрадення на відміну від надійного захисту, що забезпечує механічний пристрій - блокіратор колеса Краб.

Блокіратор колеса - це дієвий засобів для захисту від угону автомобіля, для боротьби з порушниками правил паркування, для автостоянок як засіб боротьби з неплатниками.

блокіратор для великого колеса

Як же забезпечити додатковий захист від зловмисників і підвищити гарантії збереження Вашого автомобіля за допомогою блокіратора колеса?

Як то кажуть «відповідь на поверхні». Компанія Інкап-Паркінг має багаторічний досвід рішення цієї проблеми і пропонуєм Купити блокіратор колеса Краб для леккових і вантажних автомобілей. Компанія Інкап-Паркінг виробляє універсальний блокіратор коліс, який можно використовувати майже для всіх розмірів автомобільних коліс.

Як працює блокіратор колеса Краб?

Блокіратор колеса краб це - універсальний пристрій для тимчасового обмеження руху автомобіля. Конструкція блокіратора коліс КРАБ відрізняється високим рівнем надійності і якості, незважаючи на свою простоту, зробить страхітливий ефект, так як надійна конструкція блокіратора змусить потрудитися навіть самого запеклого викрадача.

Основний принцип роботи блокіратора колеса - внутрішні зачепи надійно захоплюють шину, а зовнішні зачепи забезпечують контакт з кузовом автомобіля. Завдяки такій конструкції блокіратор коліс забезпечує надійне захоплення колеса і ускладнює несанкціоннірованнй демонтаж блокіратора косеса, в т.ч. при спускання шин або зняття самого колеса тощо. Блокіратор коліс «Краб» для вантажних автомобілів виробництва Інкап-Паркінг оснащений антивандальним замком, який безвідмовно працює в наших погодних умовах високої спеки, морозу і бруду.

Вибрати і купити надійний блокувальник коліс Краб

Блокувальник коліс «КРАБ» зроблено з міцної високоякісної сталевої труби з товщиною стінки 2 мм. і пофарбований полімерно-порошковим методом. Сумарно це забезпечує стабільну роботу блокіратора коліс «КРАБ» протягом усього терміну експлуатації.

Для замовлення блокувальника колеса вантажного автомобіля необхідно оформити на сайті Інкап-Паркінг замовлення або зателефонувати на любий телефон вказаний телефон +38 (068) 600-86-64, +38 (095) 795-86-98.

Купить блокіратор коліс краб у Інкап-Паркінг і Ви знайдете всі необхідні відповіді на питання по блокуванню коліс автомобіля.

 

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Для Вашего удобства предлагаем различные формы оплаты товаров:


Наличный расчет - оплата наличными курьеру или экспедитору по факту доставки
Безналичный расчет - после получения заказа Вам будет отправлен счет на оплату по электронной почте или факсу. Доставка осуществляется после подтверждения платежа. 

Хотим обратить Ваше внимание на следующие моменты:
Вся оплата товаров производится только в гривнах!
Прием и оплата товара производится в присутствии сотрудников службы доставки.
В комплекте со всеми товарами прилагаются: гарантийный талон, товарный чек, инструкция на русском языке
Установка и подключение оборудования сотрудниками службы доставки не осуществляется