Універсальний блокіратор колеса для легкового автомобіля

885.00грн.
Бренд: INCAP
Модель: krab_uk
Наличие: Есть в наличии
Быстрый заказ

Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

Блокіратор колеса "КРАБ" для легкових автомобілів

Читать этот текст на русском.

Всі автолюбителі стикалися з ситуацією, коли потрібно залишити свій автомобіль на тривалий час на відкритому паркінгу, або по приїзду в інше місто на ніч припарковати на незнайомому місці. У даній ситуації, у наших клієнтів обґрунтовано виникає питання з приводу забезпечення захисту від угону власного автомобіля. Звичайно, стандартні способи такі як сигналізація, безсумнівно дають якісь плоди але, варто відзначити, що вони не можуть гарантувати повний захист від викрадення.

блокіратор колеса для легкового автомобіля

 

         Як же забезпечити додатковий захист від зловмисників і підвищити гарантії збереження Вашого автомобіля? Як то кажуть «відповідь на поверхні». Ми, як компанія з багаторічним досвідом вважаємо, що оптимальне рішення даної проблеми - Купити блокіратор паркувального місця «КРАБ».

 

 

Блокувальник коліс «КРАБ» зроблено з міцної високоякісної сталевої труби з товщиною стінки 2 мм. і пофарбований полімерно-порошковим методом. Сумарно це забезпечує стабільну роботу блокіратора коліс «КРАБ» протягом усього терміну експлуатації.

 

Блокіратор краб це - універсальний пристрій для тимчасового обмеження руху автомобіля. Конструкція блокіратора коліс КРАБ відрізняється високим рівнем надійності і якості, незважаючи на свою простоту, зробить страхітливий ефект, так як надійна конструкція блокіратора змусить потрудитися навіть самого запеклого викрадача.

 

Купить блокіратор коліс краб можна на нашому сайті де Ви знайдете всі необхідні відповіді на питання по блокувачу коліс автомобіля.

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Для Вашего удобства предлагаем различные формы оплаты товаров:


Наличный расчет - оплата наличными курьеру или экспедитору по факту доставки
Безналичный расчет - после получения заказа Вам будет отправлен счет на оплату по электронной почте или факсу. Доставка осуществляется после подтверждения платежа. 

Хотим обратить Ваше внимание на следующие моменты:
Вся оплата товаров производится только в гривнах!
Прием и оплата товара производится в присутствии сотрудников службы доставки.
В комплекте со всеми товарами прилагаются: гарантийный талон, товарный чек, инструкция на русском языке
Установка и подключение оборудования сотрудниками службы доставки не осуществляется